De Vlucht
Galerie De Roos opent op zondag 1 november de expositie ‘De Vlucht’ met schilderijen van Fiona van Rossem met begeleiding van keramisch werk van Francine Thijs.
Fiona vond haar inspiratie in verhalen over vluchten, die in de gehele wereldgeschiedenis door als een herhalend thema te lezen zijn. Verhalen uit de Atlantische mythologieën en de Bijbel hebben als bron gediend maar ook de hedendaagse geschiedenis heeft bijgedragen aan deze onderwerpen.
Haar monumentale werken en haar miniaturen worden begeleid door het fraaie keramische werk van Francine Thijs: wonderlijke vormen die fantastisch aansluiten bij de schilderijen van Fiona.

De expositie is van 1 t/m 29 november ieder weekend te bezoeken op zaterdag- en zondagmiddag van 14.00 – 17.00 uur.
In verband met de Covid-19-maatregelen moet u zich aanmelden voor de opening op 1 november via galeriederoos@gmail.com of telefonisch 013 – 5436541.
Tijdens de overige weekenden wordt bij binnenkomst uw naam en telefoonnummer gevraagd.
Mochten er nieuwe Covid-19 maatregelen genomen worden, dan vindt u op deze website de laatste informatie over deze expositie.